Програма Target Gender Equality

Програма Target Gender Equality

 

 

19 жовтня стартував навчальний модуль програми Target Gender Equality. Участь наших колежанок у навчальному модулі, стало першою сходинкою впровадження та забезпечення ґендерного підходу у діяльність ДП «ІНФОТЕХ». Впевнені,  інтеграція ґендерної політики у діяльність підприємства є однією зі складових його економічного зростання та успіху. А також, це один з найважливіших кроків в області прав людини.

Програма Target Gender Equality проводиться з метою актуалізації ґендерної проблематики, яка охоплює аналіз та оцінку диференційованого впливу на діяльність компаній, з подальшою розробкою плану дій.

Фасилітаторка програми Target Gender Equality  в Україні, кандидатка економічних наук, виконавча директорка Ukraine Investment & Trade Facilitation Center (ITFC) Ірина Титарчук презентувала реальні світові практики з підтримки ґендерної рівності та вправи, які дозволяють учасникам ділитися своїм досвідом.

По закінченню  навчального модуля було визначено ряд цілей, які необхідно досягнути до наступної зустрічі, що відбудеться 23 листопада.

Iнформувати вас про змiни та оновлення?
Введіть вірний Email

Ми обіцяємо не засмічувати вашу скриньку спамом та поважати вашу конфіденційність!