Про компанію

Державна IT-компанія «ІНФОТЕХ», яка належить до сфери управління МВС, розпочала свою діяльність у лютому 2018 року і є постачальником інформаційно-цифрових послуг із розробки та впровадження власних програмних продуктів під торговельною маркою МІА.

У 2019 році ДП «ІНФОТЕХ» визначено адміністратором Єдиної інформаційної системи та Єдиної цифрової відомчої телекомунікаційної мережі МВС України.

Замовниками послуг нашої компанії насамперед є органи й установи системи МВС: Державна прикордонна служба, Національна поліція, Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Державна міграційна служба України, Головний сервісний центр МВС, Національна гвардія України, також міністерства, центральні органи виконавчої влади, державні установи, організації та бізнес-підприємства.

Наша компанія реалізує масштабні IT-проєкти в галузі криптографічного захисту інформації, цифрових трансформацій та впроваджує комплексні ІТ-рішення у всі сфери діяльності повсякденного життя для багатьох різноманітних галузей — медицини, освіти, програмного та комп’ютерного обслуговування, фінансів, державного управління, телекомунікацій тощо.

Ми активно відстежуємо тенденції IT-індустрії та нарощуємо компетенції, шляхом безперервного підвищення кваліфікації співробітників компанії. Отримання нових, сучасних знань і практичних навичок з урахуванням розвитку інформаційних технологій, матеріально-технічної бази, змін законодавства України в сукупності з успішним досвідом дозволяє говорити про те, що ми стали експертами у сфері нашої діяльності.

Наша команда

Важливою складовою високої якості продуктів та послуг нашої компанії є професійна та дружна команда. Вона сформована з талановитих особистостей, які постійно розвивають компетентність та передають набутий досвід колегам.

Робота у колективі побудована за принципами відкритості, взаємоповаги, гнучкості у прийнятті рішень та наставництві. Це створює максимально комфортний для ефективної роботи мікроклімат, стимулює до особистісної й професійної реалізації вже досвідчених фахівців та мотивує розвиватися молодих спеціалістів.

Колектив налічує понад 200 працівників, середній стаж роботи яких у IT-галузі складає 15-20 років.

Це спеціалісти із поглибленими знаннями у сферах:

  • впровадження та підтримка програмно-інформаційних комплексів;
  • інтелектуальні системи управління електронними реєстрами та базами даних;
  • проектування і тестування продуктів;
  • захист інформації.

Наша команда вмотивована інвестувати свій час та сили для роботи над складними й амбітними державними проєктами та вносити свою вагому частку у розвиток репутації України як інноваційної та прогресивної держави.

Ми розробляємо сучасні національні програмні продукти, також максимально підтримуємо місцевих спеціалістів та їхні ідеї, які здатні вплинути на розвиток ключових галузей країни. Саме тому кожен наш співробітник розуміє та бачить у дії свою причетність до корисних змін у державі та індустрії в цілому.


Хочете працювати разом з нами? Подивіться наші вакансії.

Подивитись вакансії