Гаряча вакансія

Erlang developer (Back End)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста розробника CRM системи з використанням сучасного стандарту бізнес-процесів BPMN для участі у розробці проекту «Система електронного документообігу»
Гаряча вакансія

Інженер із застосування комп'ютерів (DevOps)

Досвід роботи від 3-х років; Операційні системи: Linux/Unix (Ubuntu Server 16/18, Centos 7/8, FreeBsd), Windows Server; Віртуалізація (VMWare ESXi/Proxmox/AHV/Hyper-V); Веб сервери: Apache, Nginx, Microsoft IIS.
Гаряча вакансія

Фахівець із стандартизації (Technical writer)

INFOTECH шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець зі стандартизації» для роботи в групі для вирішення проблем діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Oracle Database Administrator

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи в команді розробників, головна відповідальність якої - створення нових програмних продуктів, спрямованих на діджиталізацію державного сектору та підтримку державних реєстрів.

Юрисконсульт (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Юрисконсульт» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.

Консультант відділу публічних закупівель, договірної роботи та взаємовідносин з державними підприємствами

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Консультанта» для роботи в команді по забезпеченню супроводження діяльності підприємства по реалізації

Інженер-програміст ІІ категорії - Integration Bus Software Developer (ESB)

Шукаємо кваліфікованого спеціаліста - Integration Bus Software Developer (ESB), який би приєднався до Команди ІНФОТЕХ, яка виконує функції системного інтегратора в галузі інформаційних технологій, розробляє комплексні IT-рішення по автоматизації технологічних і службових-процесів з метою ефективного та якісного інформаційного забезпечення вирішення оперативних завдань для органів виконавчої влади (при реалізації державної інформаційної політики), бізнесу та громадян.

Фахівець із організації інформаційної безпеки

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи по організації інформаційної безпеки підприємства.

Інженер-програміст ІІІ категорії - PHP developer (Laravel)

PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.

Інженер-програміст - JS Developer (REACT)

if (you.feelReadyToChangeOurCountry()) { look (vacancy); }

System analyst

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованих спеціалістів на вакантні посади «Аналітика систем» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Провідний юрисконсульт (із загальних питань)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Провідного юрисконсульта» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.
Як нас знайти?
Відкрити в картах Google
Читайте нас в: