Гаряча вакансія

Фахівець із стандартизації (Technical writer)

INFOTECH шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець зі стандартизації» для роботи в групі для вирішення проблем діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Project Manager

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Менеджера проєктів» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства у сферах інформаційних технологій та управління інтелектуальною власністю.
Гаряча вакансія

QA

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого інженера тестувальника програмного забезпечення для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

ІТ Рекрутер

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Рекрутер» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Business analyst

Ми шукаємо Бізнес аналітика, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech.

Адміністратор Microsoft 365

Ми шукаємо розробника Адміністратора Microsoft 365, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech.

Customer Support Manager

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Customer Support Manager» для роботи в команді по забезпеченню підтримки клієнтів.

Product Engineer ArcGIS Enterprise

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «ArcGIS Engineer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Python developer

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Python developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Системний аналітик

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Системний аналітик» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

PHP developer (Laravel)

PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.

Розробник «МІА: Документообіг» (Erlang, Elixir, JavaScript)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста розробника CRM системи з використанням сучасного стандарту бізнес-процесів BPMN для участі у розробці проекту «Система електронного документообігу»

Розробник «МІА: Офіс»

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста-архітектора для розробки власного продукту «МІА: Офіс» у складі системи «МІА: Документообіг».

Інженер-програміст - JS Developer (REACT)

if (you.feelReadyToChangeOurCountry()) { look (vacancy); }

Провідний юрисконсульт (із загальних питань)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Провідного юрисконсульта» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.
Як нас знайти?
Відкрити в картах Google
Читайте нас в: