Гаряча вакансія

Інженер інформаційно-комунікаційних систем

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Інженерf інформаційно-комунікаційних систем» для роботи в команді по забезпеченню супроводження діяльності підприємства у сферах інформаційних технологій та управління інтелектуальною власністю.
Гаряча вакансія

React developer (ЄВГ, Система керування сайтами)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «React developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Оператор першої лінії підтримки (Support Operator L1)

Привіт! Ми шукаємо вмотивованого та відповідального фахівця для роботи в нашому Контакт-центрі. Якщо ти маєш досвід роботи з клієнтами, добре знаєш українську мову і готовий до нових викликів — будемо раді бачити тебе в нашій команді!
Гаряча вакансія

JS React developer (ЄІС МВС)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «JS React developer » для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Фахівець з інформаційних технологій МІА "Здоров’я"

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду « Фахівець з інформаційних технологій МІА "Здоров’я"» для роботи в команді по забезпеченню супроводження діяльності підприємства у сферах інформаційних технологій та управління інтелектуальною власністю.
Гаряча вакансія

Project Manager

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо амбітного Project Manager, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.
Гаряча вакансія

Backend developer (ЄІС МВС)

Ми в пошуках крутого Backend developer (Node.js, TS) який разом з нами продовжить діджиталізувати органи державної влади. Цікаво? Тоді хутчіше тисни на вакансію!
Гаряча вакансія

Монтажник інженерних систем будівель

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Монтажник інженерних систем будівель» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Node JS developer

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Node JS developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Кадровий резерв

Фахівець з антикорупційної діяльності

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Професіонала з антикорупційної діяльності» для забезпечення дотримання норм антикорупційного законодавства.

PHP developer (Кабінет ЕЕ+сайти)

Ми державна продуктова ІТ компанія "ІНФОТЕХ", що вже понад 5 років є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств і входить до сфери управління МВС України. Ми зростаємо та розвиваємось, тому шукаємо PHP developer, який доєднається до команди розробки Кабінету Електроенергії та Системи керування сайтами.

QA Engineer

Наша команда шукає кваліфікованого QA Engineer для участі в тестуванні важливих проєктів нашої компанії!

Business Analyst (Реєстри МВС)

Ми державна продуктова ІТ компанія "ІНФОТЕХ", що вже понад 5 років є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств і входить до сфери управління МВС України. Ми зростаємо та розвиваємось, тому шукаємо бізнес-аналітика, який доєднається до команди одного з найважливіших проєктів компанії - МІА: Докуменообіг, та буде разом з нами розвивати і підтримувати розробку продукту.

SOC Analyst Tier I

Привіт! Ми шукаємо енергійного та вмотивованого SOC Analyst Tier I. Якщо ти хочеш отримати цікавий досвід у сфері захисту інформації та шукаєш веселу, динамічну команду — ця вакансія для тебе!

Business Analyst (МІА: Документообіг)

Ми державна продуктова ІТ компанія "ІНФОТЕХ", що вже понад 5 років є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств і входить до сфери управління МВС України. Ми зростаємо та розвиваємось, тому шукаємо бізнес-аналітика, який доєднається до команди одного з найважливіших проєктів компанії - МІА: Докуменообіг, та буде разом з нами розвивати і підтримувати розробку продукту.

Технік-інженер чергової зміни

У державну ІТ компанію «ІНФОТЕХ», що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу в м.Київ ми шукаємо техніка-програміста для роботи з мережевим та серверним обладнанням.

Junior Business Analyst (МІА:Здоров'я)

Ми державна продуктова ІТ компанія "ІНФОТЕХ", що вже понад 5 років є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств і входить до сфери управління МВС України. Ми зростаємо і тому шукаємо бізнес-аналітика, який доєднається до команди медичного проєкту (МІА:Здоров'я) та буде разом з нами розвивати й підтримувати розробку.

Заступник начальника відділу забезпечення кібербезпеки

ДП «ІНФОТЕХ» в пошуках досвідченого спеціаліста на вакантну посаду заступника відділу КСЗІ!

Фахівець з доставки

В команду ДП "ІНФОТЕХ" ми шукаємо енергійного і уважного менеджера/ку доставки

SOC Engineer (Network)

Привіт! Ми шукаємо професійного та досвідченого SOC Engineer (Network). Якщо ти хочеш використовувати свої навички у сфері мережевої безпеки, отримати цінний досвід та відповідати за захист та моніторинг мережевої інфраструктури — ця вакансія для тебе!

SMM Specialist

Ми шукаємо людину, яку драйвить робота з медіа і розвиток бренду! Творчого і проактивного SMM-спеціаліста, який приєднатися до нашої команди та буде розвивати IT продукти, що диджиталізують державу.

Провідний юрисконсульт

ДП «ІНФОТЕХ», провідна державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на посаду «Провідний юрисконсульт» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.

Backend developer (Node/TS)

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо бекенд розробника, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Фахівець відділу по роботі з клієнтами

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо фахівця відділу по роботі з клієнтами.

Маркетолог

У державну ІТ компанію «ІНФОТЕХ», що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо натхненного маркетолога, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, хто вміє та прагне досягати поставлених задач.

PHP developer (Laravel)

PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.

Менеджер з продажів (ІТ)

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо менеджера з продажів , який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Фахівець з публічних закупівель

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого фахівця з публічних закупівельпрограмного забезпечення для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Фахівець управління інформаційно – аналітичного забезпечення

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець управління інформаційно – аналітичного забезпечення» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Business analyst

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо бізнес аналітика, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Адміністратор Microsoft 365

Ми шукаємо розробника Адміністратора Microsoft 365, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech.

Product Engineer ArcGIS Enterprise

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «ArcGIS Engineer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Системний аналітик

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Системний аналітик» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Розробник «МІА: Документообіг» (Erlang, Elixir, JavaScript)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста розробника CRM системи з використанням сучасного стандарту бізнес-процесів BPMN для участі у розробці проекту «Система електронного документообігу»
Як нас знайти?
Відкрити в картах Google
Читайте нас в: