Гаряча вакансія

Node JS

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Node JS» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Монтажник інженерних систем будівель

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Монтажник інженерних систем будівель» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Помічник керівника

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Помічник керівника» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

React developer

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «React developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Node JS developer

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Node JS developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Кадровий резерв

Фахівець з антикорупційної діяльності

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Професіонала з антикорупційної діяльності» для забезпечення дотримання норм антикорупційного законодавства.

SMM Specialist

Ми шукаємо людину, яку драйвить робота з медіа і розвиток бренду! Творчого і проактивного SMM-спеціаліста, який приєднатися до нашої команди та буде розвивати IT продукти, що диджиталізують державу.

Підсобний робітник

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Підсобний робітник» для роботи в команді.

Діловод у відділ кібербезпеки

ДП "ІНФОТЕХ" шукає кандидатів на посаду Діловода, з високим рівнем відповідальності, вмінням працювати в команді та чудовими організаційними навичками.

Python developer (PD)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Python developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Провідний юрисконсульт

ДП «ІНФОТЕХ», провідна державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на посаду «Провідний юрисконсульт» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.

Backend developer (Node.js, TS)

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо бекенд розробгника, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Backend developer (Node/TS)

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо бекенд розробника, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Розробник-конфігуратор бізнес-процесів (JavaScript)

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо розробника-конфігуратора, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Маркетолог

У державну ІТ компанію «ІНФОТЕХ», що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо натхненного маркетолога, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, хто вміє та прагне досягати поставлених задач.

Фахівець відділу по роботі з клієнтами

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо фахівця відділу по роботі з клієнтами.

Фахівець відділу кадрів

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо фахівця відділу кадрів, який прагне розвиватися в цій сфері

Технік-інженер чергової зміни

У державну ІТ компанію «ІНФОТЕХ», що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу в м.Київ ми шукаємо техніка-програміста для роботи з мережевим та серверним обладнанням.

Фахівець з інформаційних технологій (Облік і аудит)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду Фахівця з інформаційних технологій для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Javascript Full stack developer

Ми шукаємо Full stack developer, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech.

PHP developer (Laravel)

PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.

Project Manager

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо амбітного Project Manager, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Фахівець з супроводу договорів (економіст)

Ми в пошуку спецаліста, який долучиться до команди комерційного відділу і буде вирішувати складні та амбітні задачі.

Менеджер з продажів (ІТ)

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо менеджера з продажів , який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Фахівець з публічних закупівель

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого фахівця з публічних закупівельпрограмного забезпечення для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Фахівець із організації інформаційної безпеки

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи по організації інформаційної безпеки підприємства.

Заступник начальника відділу забезпечення кібербезпеки

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Заступник начальника відділу забезпечення кібербезпеки» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Фахівець з впровадження та супроводу ПЗ (Інспектор з кадрів)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець з впровадження та супроводу ПЗ» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Фахівець управління інформаційно – аналітичного забезпечення

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець управління інформаційно – аналітичного забезпечення» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Business analyst

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо бізнес аналітика, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Адміністратор Microsoft 365

Ми шукаємо розробника Адміністратора Microsoft 365, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech.

Product Engineer ArcGIS Enterprise

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «ArcGIS Engineer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Системний аналітик

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Системний аналітик» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

QA

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо завзятого тестувальника/цю, що здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Розробник «МІА: Документообіг» (Erlang, Elixir, JavaScript)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста розробника CRM системи з використанням сучасного стандарту бізнес-процесів BPMN для участі у розробці проекту «Система електронного документообігу»
Як нас знайти?
Відкрити в картах Google
Читайте нас в: