Гаряча вакансія

QA

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого інженера тестувальника програмного забезпечення для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Системний аналітик

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Системний аналітик» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Фахівець з публічних закупівель

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого фахівця з публічних закупівельпрограмного забезпечення для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Business analyst

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо бізнес аналітика, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто вміє та прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Розробник-конфігуратор бізнес-процесів (JavaScript)

У державну ІТ компанію "ІНФОТЕХ", що входить до сфери управління МВС України та є офіційним постачальником програмних продуктів для державних установ та комерційних підприємств усіх секторів та галузей, на постійну роботу ми шукаємо розробника-конфігуратора, який здатен самостійно організовувати свій робочий простір, якому не потрібно диктувати чітке тз, хто прагне будувати робочий процес спираючись на свій досвід та бачення.

Фахівець із організації інформаційної безпеки

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи по організації інформаційної безпеки підприємства.

Брошурувальник, палітурник

ДП "ІНФОТЕХ" в пошуку кваліфікованого спеціаліста, який приєднається до команди однодумців.

Заступник начальника відділу забезпечення кібербезпеки

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Заступник начальника відділу забезпечення кібербезпеки» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Фахівець з впровадження та супроводу ПЗ (Інспектор з кадрів)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець з впровадження та супроводу ПЗ» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Фахівець управління інформаційно – аналітичного забезпечення

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець управління інформаційно – аналітичного забезпечення» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Аналітик консолідованої інформації

Ми в пошуку спецаліста, який долучиться до команди і буде вирішувати складні та амбітні задачі.

Фахівець із стандартизації (Technical writer)

INFOTECH шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець зі стандартизації» для роботи в групі для вирішення проблем діджиталізації органів державної влади.

Project Manager

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Менеджера проєктів» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства у сферах інформаційних технологій та управління інтелектуальною власністю.

Адміністратор Microsoft 365

Ми шукаємо розробника Адміністратора Microsoft 365, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech.

Product Engineer ArcGIS Enterprise

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «ArcGIS Engineer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

PHP developer (Laravel)

PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.

Розробник «МІА: Документообіг» (Erlang, Elixir, JavaScript)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста розробника CRM системи з використанням сучасного стандарту бізнес-процесів BPMN для участі у розробці проекту «Система електронного документообігу»

Інженер-програміст - JS Developer (REACT)

if (you.feelReadyToChangeOurCountry()) { look (vacancy); }

Провідний юрисконсульт (із загальних питань)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Провідного юрисконсульта» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.
Як нас знайти?
Відкрити в картах Google
Читайте нас в: