Erlang developer (Back End)
ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста розробника CRM системи з використанням сучасного стандарту бізнес-процесів BPMN для участі у розробці проекту «Система електронного документообігу»
Докладніше
Інженер-програміст - JS Developer (REACT)
if (you.feelReadyToChangeOurCountry()) { look (vacancy); }
Докладніше
Інженер-програміст ІІІ категорії - PHP developer (Laravel)
PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.
Докладніше
System analyst
ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованих спеціалістів на вакантні посади «Аналітика систем» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Докладніше
Інженер із застосування комп'ютерів (DevOps)
Досвід роботи від 3-х років; Операційні системи: Linux/Unix (Ubuntu Server 16/18, Centos 7/8, FreeBsd), Windows Server; Віртуалізація (VMWare ESXi/Proxmox/AHV/Hyper-V); Веб сервери: Apache, Nginx, Microsoft IIS.
Докладніше
Інженер-програміст ІІ категорії - Integration Bus Software Developer (ESB)
Шукаємо кваліфікованого спеціаліста - Integration Bus Software Developer (ESB), який би приєднався до Команди ІНФОТЕХ, яка виконує функції системного інтегратора в галузі інформаційних технологій, розробляє комплексні IT-рішення по автоматизації технологічних і службових-процесів з метою ефективного та якісного інформаційного забезпечення вирішення оперативних завдань для органів виконавчої влади (при реалізації державної інформаційної політики), бізнесу та громадян.
Докладніше
Інженер-програміст (QA engineer)
ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Інженер-програміст» у команду розробників продуктів Infotech. Ви станете членом команди розробників, основною відповідальністю якої є створення нових програмних продуктів, спрямованих на діджиталізацію у державному секторі та підтримку державних реєстрів.
Докладніше
Oracle Database Administrator
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи в команді розробників, головна відповідальність якої - створення нових програмних продуктів, спрямованих на діджиталізацію державного сектору та підтримку державних реєстрів.
Докладніше
Фахівець із стандартизації (Technical writer)
INFOTECH шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець зі стандартизації» для роботи в групі для вирішення проблем діджиталізації органів державної влади.
Докладніше
Software Engineer (Python)
Ми шукаємо розробника Python, який би приєднався до Команди з розробки продуктів Infotech. Ви приєднаєтесь до команди розробників, головна відповідальність якої - розробка проекту "Єдиний реєстр зброї".
Докладніше
Web Project Manager
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ-компанія, шукає спеціаліста (PM Web) для роботи в команді зі створення порталів державних органів України.
Докладніше
Фахівець із організації інформаційної безпеки
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи по організації інформаційної безпеки підприємства.
Докладніше
Консультант відділу публічних закупівель, договірної роботи та взаємовідносин з державними підприємствами
ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Консультанта» для роботи в команді по забезпеченню супроводження діяльності підприємства по реалізації
Докладніше
Провідний юрисконсульт (IT напрямок) (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Провідного юрисконсульта» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства у сферах інформаційних технологій та управління інтелектуальною власністю.
Докладніше
Провідний юрисконсульт (із загальних питань)
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Провідного юрисконсульта» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.
Докладніше
Заступник начальника управління - начальник відділу обліку та аналізу інформаційних ресурсів (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
ДП «ІНФОТЕХ» шукає досвідченого та кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Заступника начальника управління - начальника відділу обліку та аналізу інформаційних ресурсів» для роботи в команді по вирішенню питань розвитку інформаційних ресурсів та інформаційних технологій
Докладніше
Юрисконсульт (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Юрисконсульт» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.
Докладніше
Node.JS Engineer (Back End) (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи в команді над амбітним проектом по розробці власного програмного «движка» (engine) для динамічної побудови структури сховища, бізнес-логіки та інтерфейсів на основі прикладних метаданих.
Докладніше
.NET Developer (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ-компанія, шукає спеціаліста (.NET developer) для роботи в команді по вирішенню амбітних та складних завдань по розробці та супроводу електронних сервісів.
Докладніше
UI/UX Designer
Ми шукаємо дизайнера UI / UX, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech. Ви станете членом команди розробників, основною відповідальністю якої є створення нових програмних продуктів, спрямованих на оцифровку у державному секторі та підтримку державних реєстрів.
Докладніше
Спеціаліст з впровадження та встановлення бухгалтерського ПЗ (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста з впровадження та встановлення бухгалтерського ПЗ на вакантні посади "Фахівець з інформаційних технологій" Київського, Західного та Східного територіальних відділів
Докладніше
Інженер-програміст I категорії - Senior JavaScript Engineer (Front End) (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
if (you.feelReadyToChangeOurCountry()) { look (vacancy); }
Докладніше
Інженер-програміст (HTML coder) (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)
3+ років; HTML5/CSS3 (SASS /LESS) / BEM /Bootstrap, JavaScript, JQuery, Ajax, вміння верстати адаптив/ responsive / кросбраузерно + листи; zeplin / figma / sketch.
Докладніше
Як нас знайти?
Відкрити в картах Google
Читайте нас в: