Вакансії

Вакансії

Спеціаліст, який обіймає цю посаду, нам потрібен терміново
Інженер-програміст ІІІ категорії - PHP developer (Laravel)

PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.

27.07.2021
Спеціаліст, який обіймає цю посаду, нам потрібен терміново
System analyst

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованих спеціалістів на вакантні посади «Аналітика систем» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

06.07.2021
Кадровий резерв
Інженер із застосування комп'ютерів (DevOps)

Досвід роботи від 3-х років; Операційні системи: Linux/Unix (Ubuntu Server 16/18, Centos 7/8, FreeBsd), Windows Server; Віртуалізація (VMWare ESXi/Proxmox/AHV/Hyper-V); Веб сервери: Apache, Nginx, Microsoft IIS.

15.06.2021
Кадровий резерв
Інженер-програміст ІІ категорії - Integration Bus Software Developer (ESB)

Шукаємо кваліфікованого спеціаліста - Integration Bus Software Developer (ESB), який би приєднався до Команди ІНФОТЕХ, яка виконує функції системного інтегратора в галузі інформаційних технологій, розробляє комплексні IT-рішення по автоматизації технологічних і службових-процесів з метою ефективного та якісного інформаційного забезпечення вирішення оперативних завдань для органів виконавчої влади (при реалізації державної інформаційної політики), бізнесу та громадян.

15.06.2021
Інженер-програміст (QA engineer)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Інженер-програміст» у команду розробників продуктів Infotech. Ви станете членом команди розробників, основною відповідальністю якої є створення нових програмних продуктів, спрямованих на діджиталізацію у державному секторі та підтримку державних реєстрів.

15.06.2021
Oracle Database Administrator

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи в команді розробників, головна відповідальність якої - створення нових програмних продуктів, спрямованих на діджиталізацію державного сектору та підтримку державних реєстрів.

15.06.2021
Кадровий резерв
Фахівець із стандартизації (Technical writer)

INFOTECH шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Фахівець зі стандартизації» для роботи в групі для вирішення проблем діджиталізації органів державної влади.

08.06.2021
Кадровий резерв
Software Engineer (Python)

Ми шукаємо розробника Python, який би приєднався до Команди з розробки продуктів Infotech. Ви приєднаєтесь до команди розробників, головна відповідальність якої - розробка проекту "Єдиний реєстр зброї".

31.05.2021
Кадровий резерв
Web Project Manager

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ-компанія, шукає спеціаліста (PM Web) для роботи в команді зі створення порталів державних органів України.

09.03.2021
Кадровий резерв
Інженер-програміст - JS Developer (REACT)

if (you.feelReadyToChangeOurCountry()) { look (vacancy); }

22.12.2020
Кадровий резерв
Фахівець із організації інформаційної безпеки

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи по організації інформаційної безпеки підприємства.

17.12.2020
Кадровий резерв
Консультант відділу публічних закупівель, договірної роботи та взаємовідносин з державними підприємствами

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Консультанта» для роботи в команді по забезпеченню супроводження діяльності підприємства по реалізації

02.11.2020
Кадровий резерв
Erlang developer (Back End) (вакансія неактивна - формування кадрового резерву)

Досвід роботи з промисловими або маргінальними ERP системами; Розуміння стандартів ISO-42010, ISO-19510, методології TOGAF; Досвід генерації форм з метаінформації та схеми БД; Знання тонкощів та аспектів клієнтської та серверної валідації форм.

28.10.2020
Провідний юрисконсульт (із загальних питань)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Провідного юрисконсульта» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.

18.09.2020
Кадровий резерв
Заступник начальника управління - начальник відділу обліку та аналізу інформаційних ресурсів (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає досвідченого та кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Заступника начальника управління - начальника відділу обліку та аналізу інформаційних ресурсів» для роботи в команді по вирішенню питань розвитку інформаційних ресурсів та інформаційних технологій

17.09.2020
Кадровий резерв
Юрисконсульт (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Юрисконсульт» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.

01.09.2020
Кадровий резерв
Node.JS Engineer (Back End) (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста для роботи в команді над амбітним проектом по розробці власного програмного «движка» (engine) для динамічної побудови структури сховища, бізнес-логіки та інтерфейсів на основі прикладних метаданих.

18.06.2020
Кадровий резерв
.NET Developer (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ-компанія, шукає спеціаліста (.NET developer) для роботи в команді по вирішенню амбітних та складних завдань по розробці та супроводу електронних сервісів.

18.06.2020
Кадровий резерв
Спеціаліст з впровадження та встановлення бухгалтерського ПЗ (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста з впровадження та встановлення бухгалтерського ПЗ на вакантні посади "Фахівець з інформаційних технологій" Київського, Західного та Східного територіальних відділів

18.06.2020
Кадровий резерв
Інженер-програміст (HTML coder) (вакансія неактивна - формуємо кадровий резерв)

3+ років; HTML5/CSS3 (SASS /LESS) / BEM /Bootstrap, JavaScript, JQuery, Ajax, вміння верстати адаптив/ responsive / кросбраузерно + листи; zeplin / figma / sketch.

06.05.2020
Кожна вакансія містить:
Гідну фінансову і нефінансову мотивацію

Гідну фінансову і нефінансову мотивацію

Запашну каву

Запашну каву

Соціальне забезпечення

Соціальне забезпечення

Досвідчену доброзичливу команду

Досвідчену доброзичливу команду

Комфортний простір для розвитку

Комфортний простір для розвитку

Комфортний простір для розвитку

Гнучкий графік та можливість віддаленної роботи