Гаряча вакансія

iOS Developer

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «iOS Developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

QA automation

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого інженера тестувальника програмного забезпечення для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.
Гаряча вакансія

Android developer (kotlin)

Ми шукаємо Android розробника, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech. Ви станете членом команди розробників, основною відповідальністю якої є створення нових програмних продуктів, спрямованих на оцифровку у державному секторі та підтримку державних реєстрів.

Integration bus software developer (WSO2)

Ми шукаємо розробника WSO2, який би приєднався до команди розробників продуктів Infotech.

Product Engineer ArcGIS Enterprise

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «ArcGIS Engineer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Python developer

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Python developer» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

Системний аналітик

ДП «ІНФОТЕХ» шукає кваліфікованого спеціаліста на вакантну посаду «Системний аналітик» для роботи в команді по вирішенню завдань діджиталізації органів державної влади.

PHP developer (Laravel)

PHP 7, Laravel, Lumen, PHPUnit, REST API (досвід створення, інтеграції), розуміння принципів front-end.

Розробник «МІА: Документообіг» (Erlang, Elixir, JavaScript)

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста розробника CRM системи з використанням сучасного стандарту бізнес-процесів BPMN для участі у розробці проекту «Система електронного документообігу»

Розробник «МІА: Офіс»

ДП «ІНФОТЕХ» шукає програміста-архітектора для розробки власного продукту «МІА: Офіс» у складі системи «МІА: Документообіг».

Інженер-програміст - JS Developer (REACT)

if (you.feelReadyToChangeOurCountry()) { look (vacancy); }

Провідний юрисконсульт (із загальних питань)

ДП «ІНФОТЕХ», українська державна продуктова ІТ компанія, шукає спеціаліста на вакантну посаду «Провідного юрисконсульта» для роботи в команді по забезпеченню юридичного супроводження діяльності підприємства.
Як нас знайти?
Відкрити в картах Google
Читайте нас в: