Платіжний сервіс

Платіжний сервіс

Сплата штрафів за порушення ПДР з можливістю перевірки статусу платежу.
Цей сервіс допомагає водієві швидко і легко сплачувати штрафи, розраховуватись за послуги охорони та інші послуги, отримувати інформацію про статус оплати. Також, незабаром, стане доступною функція онлайн перевірки наявності ПДР-штрафів, яка дозволить водіям не забувати про своєчасну сплату штрафів та уникати відкриття проваджень в органах правопорядку.


Призначення сервісу — допомогти водіям, спростити та автоматизувати процес оплати штрафів, клієнтам Поліції охорони сплатити за монтаж обладнання та послуги тощо.


Даний сервіс — це:
1. Миттєва оплата платежів. Оплата штрафу через наш сайт не займає багато часу завдяки спрощеній формі оплати, надійності партнерів (платіжних сервісів), що виконують зарахування коштів на рахунок Державного казначейства не пізніше наступного робочого дня.
2. Підтвердження платежу. Квитанцію можна зберігати або отримати на вказану електронну адресу в PDF-форматі. По номеру платежу можна дізнатися в якому статусі знаходиться платіж.
3. Актуальність та автоматичне заповнення реквізитів. Реквізити Казначейств завантажуються автоматично при виборі регіону порушення, завдяки чому Ви не допустите помилки при введенні цифр і символів в призначенні платежу. При оплаті Ви маєте можливість перевірити реквізити платежу.
4. Якщо Вам виписали рахунок чи постанову з реквізитами яких не має в автоматичному заповнені Ви можете скористатися сервісом Оплата за реквізитами (універсальна оплата), де можете самостійно ввести реквізити платежу.
5. Особистий кабінет. За допомогою особистого кабінету у Вас є можливість отримувати та перевіряти наявність штрафів, бачити історію платежів і оплату штрафів тощо.

Важливо:
• Квитанції не губляться і завжди доступні у власному кабінеті.
• Квитанції можна роздрукувати за необхідністю.


Згідно Закону України «Про захист персональних даних», для отримання доступу до даного сервісу, Користувач дає дозвіл на обробку його персональних даних, за якими надаватиметься інформація.

 

Сплата штрафів за порушення ПДР