Цей сервіс допомагає водієві швидко і легко сплачувати штрафи, розраховуватись за послуги охорони та інші послуги, отримувати інформацію про статус оплати. Також, незабаром, стане доступною функція онлайн перевірки наявності ПДР-штрафів, яка дозволить водіям не забувати про своєчасну сплату штрафів та уникати відкриття проваджень в органах правопорядку.
Призначення сервісу — допомогти водіям, спростити та автоматизувати процес сплати штрафів, клієнтам Поліції охорони сплатити за монтаж обладнання та послуги тощо.
Важливо:
  • Квитанції не губляться і завжди доступні у власному кабінеті.
  • Квитанції можна роздрукувати за необхідністю.
Платіжний сервіс — це:
  • Миттєва оплата платежів. Сплата штрафу через наш сайт не займає багато часу завдяки спрощеній формі сплати, надійності партнерів (платіжних сервісів), що виконують зарахування коштів на рахунок Державного казначейства не пізніше наступного робочого дня.
  • Підтвердження платежу. Квитанцію можна зберігати або отримати на вказану електронну адресу в PDF-форматі. За номером платежу можна дізнатися в якому статусі знаходиться платіж.
  • Актуальність та автоматичне заповнення реквізитів. Реквізити Казначейств завантажуються автоматично під час вибору регіону порушення, завдяки чому Ви не допустите помилки під час введення цифр і символів в призначенні платежу. Під час сплати Ви маєте можливість перевірити реквізити платежу.
  • Якщо Вам виписали рахунок чи постанову з реквізитами, яких немає в автоматичному заповнені, Ви можете скористатися сервісом Оплата за реквізитами (універсальна оплата), де можете самостійно ввести реквізити платежу.
  • Особистий кабінет. За допомогою особистого кабінету у Вас є можливість отримувати та перевіряти наявність штрафів, бачити історію платежів і сплату штрафів тощо.
Згідно Закону України «Про захист персональних даних», для отримання доступу до цього сервісу, Користувач дає дозвіл на обробку його персональних даних, за якими надаватиметься інформація.