Цифрові технології стали базою для створення нових продуктів та послуг в усіх сферах життя. Розробка мобільних застосунків – один із пріоритетних напрямів діяльності ДП «ІНФОТЕХ». Кожен проєкт стартує з ретельного вивчення ринку та аудиторії. Проводимо аудит конкурентних проєктів.
Етапи створення мобільних застосунків:
01
Визначення бізнес-цілей компанії
У кожної компанії свої унікальні бізнес-цілі та завдання.
02
Аналіз ринку/формування технічного завдання
Проводимо конкурентний аналіз. Вивчаємо цілі Замовника. Використовуємо у своїй практиці кращі рішення.
03
UI/UX дизайн рішення, проєктування
Створюємо зручні та зрозумілі інтерфейси, що розробляються на базі аналітики.
04
Програмування
Трансформуємо застосунок в коди, інтегруємо його з технологіями, обраними Замовником та надаємо рекомендації щодо можливих варіантів їх втілення.
05
Тестування
Тестуємо сервіс на різних пристроях та платформах і гарантуємо випуск якісного продукту в зазначений термін.
Ми використовуємо наш унікальний досвід і знання, щоб створювати цікаві та якісні продукти, беремо на себе повний цикл створення мобільних застосунків, адаптованих до мобільних платформ: Android, iOS. Від виникнення ідеї до публікації в App Store та Google play. Наші фахівці добре розуміються на особливостях мобільних застосунків та допоможуть обрати технологію, яка відповідає вашим ресурсам, цілям, і, найголовніше, забезпечить необхідний життєвий цикл розвитку застосунку.
Мобільні застосунки, що й не дивно, швидко заполонили усі сфери сучасного життя, адже це зручно – цифрові послуги у вас в кишені.