Разом проти корупції. Державне підприємство «ІНФОТЕХ» підтримало ініціативу ООН в Україні з підписання Меморандуму про спільні дії з антикорупції в Україні

Разом проти корупції. Державне підприємство «ІНФОТЕХ» підтримало ініціативу ООН в Україні з підписання Меморандуму про спільні дії з антикорупції в Україні

9 грудня за ініціативою Організації Об'єднаних Націй відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. В цей день у 2003 році була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції, сьогодні до неї приєдналося понад 170 країн.

 

З цієї нагоди Глобальний договір ООН в Україні ініціював Антикорупційний тиждень, у рамках якого відбулося підписання Меморандуму, що узагальнить напрацьовані ідеї. Українське антикорупційне законодавство знаходиться в стадії розвитку, його потрібно вдосконалювати і зміцнювати. Також, неодмінною частиною боротьби з корупцією повинна бути профілактика запобіганню цього явища, оскільки немає нічого кращого, ніж знищити зло «в корені». Тільки інтеграція всіх зусиль державних структур і громадянського суспільства може привести до підриву першооснов корупції.

З моменту створення державне підприємство «ІНФОТЕХ» керується прийнятими у всьому світі стандартами ведення бізнесу, а також принципами відповідальності перед суспільством і працівниками.

Основними документами антикорупційної діяльності, що діють у компанії є політика щодо протидії хабарництву та корупції. Дія цих документів поширюється на всіх співробітників компанії.

Разом з тим, дієвість заходів щодо попередження корупції залежить не тільки від нормативної бази, а й від чесності та порядності всіх працівників компанії у повсякденному житті.

Всі працівники повинні прагнути до формування такої атмосфери в трудових колективах, щоб виключити саму можливість корупційних проявів. Кожен, незалежно від займаної посади, досвіду роботи і професійних успіхів повинен розуміти, що бути нечесним сьогодні не на честі.

Iнформувати вас про змiни та оновлення?
Введіть вірний Email

Ми обіцяємо не засмічувати вашу скриньку спамом та поважати вашу конфіденційність!