Повідом про корупцію

У разі коли Вам стали відомі факти вчинення у ДП «ІНФОТЕХ» корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про це заповнивши форму «Зворотній зв’язок».

Контактна інформація, залишена при відправленні повідомлення є конфіденційною та не підлягає передачі без згоди заявника.

Для розгляду повідомлення про корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення необхідно зазначити в полі «Повідомлення»:

  1. Порушене питання (одержання неправомірної вигоди; недотримання обмеження щодо одержання подарунків; недотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності; порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів; порушення правил етичної поведінки; порушення вимог фінансового контролю; порушення вимог щодо прозорості та доступу інформації)*.
  2. Інформація про особу, яка вчинила корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення (ПІБ, місце роботи (назва юридичної особи), посада)*.
  3. Відомості про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення (Регіон, якого стосується порушене питання*, дата вчинення правопорушення*, фактичні дані, які можуть свідчити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції»*, підтвердження ознайомлення з положеннями ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції» щодо надання повідомлення про порушення вимог цього Закону *, підтверджуючі матеріали).

 

Звертаємо увагу, що поля, позначені символом «*» підлягають обов’язковому заповненню.

Форма «Зворотній зв’язок»

Надаю згоду на обробку моїх персональних даних

computer mouse keyboard background white

(044) 483 43 01

info@infotech.gov.ua

вул. Дегтярівська 15а